Ana Sayfa / Bedava Sohbet / Sohbetten Sohbete

Sohbetten Sohbete

Mobil sohbet
Sohbetten Sohbete

merhaba Arkadaşlar Sohbetten Sohbete Kosan Arkadasları Az biraz Anlatmak isterim.

ilk Konu Lamercikler

Arkadaşlar sohbet sitelerinde Bazı kendini Bilmez Arkadaslar Var Arkadaşlar dedim Pardon kendini Heckır Sanan Zavalılar Ogrenmişler Proxy Kurmayı Mobil sohbet ten Ucak Modunu Acmayı  en Heckır ım Diye geciniolar, Arkadaşlar Mobil sohbet ten Baqlanan Arkadaşlar Zline Yediqi zaman Ucak Modunu Acıp Kapattıgında Tekrar kanala Gire Bilio Yani Oto ip Deqişiyor  Bunu Ogrenen Ogrenen Ergen lamerler Millete Bulaşıo Ama Bilmiolar ki Sunucu Sahibi İstese O Girişe Bile İzin Vermez

NASILMI ?

Cok Basıt Bi Komutla Artık Ona Engel Oluna Bilio Cunku İrc koruma Botları Ve odulleri Gun gectikce gelişiyor

Komut Su sekildedir !mobil ekle Nick  Seklinde Girmeleri Yetiyor.

O Lamercikler O Telefon Uzerinden Mobil sohbet e Baglanamazlar Artık

Suskun İzleyiciler

Evet Arkadaslar en sevdiqim Konuya Deginmeden Gecemiyecem Sessiz Sakin İnsanlarda Var Sohbet Odaları Da ,SessizcE Gelip Slm Verip Usulca izliyen Userlere yani insanlara Hayranım Cunku Bende Susar izlerim Sohbet Kanalını Kendi kendime derim Bunlar deli mi Bu Kadar Sohbet Ediolar yada Cene Yapıolar Die (: olece Susan İnsanları Merak Ederdim Neden Sadece Sohbet Kanalına Gelip Susarlar ki Sonradan Ogrendim Ki Susmuolar Onlara Ozelci deniliyormuş Surekli Ozelde Bayanlarla Sohbet Ediyorlarmış  Tabi Bunu Solerken  İlk Sohbet Siteleri ne Girdigim Zaman Bu Dusuncedeydim Şimdi İse O dusunceden Eser Yok Bazı insanlar Genelde Sohbet Etmeyi Sevmez Bazı İnsanlar Oyun Kanallarında Oyun Oynarlar Bazıları Ozelde Kızlarla konusur Bazıları erkelerle Konusur  Yani Anlıayacgınız Sohbet Odasında İstedigin her Seyi yapma İmkanınız Var.

 

Sonuç

Arkadaşlar kendinize Guzel Bir Sunucu Yani Sohbet Kanalı Bulun Ve Surekli Orda Takılın Yani Sohbetten Sohbete Atlamanıza gerek yok Yeni Dostluklar yeni Arkadaşlıklar Her Sunucuda var Onemli Olan İyi Samimi Sohbet ortamı Bulmak Oda Sizin Elinizde Aile Sohbeti istiosanız Tam yerindesiniz elitSohbet.Net Sohbet Ailesine Katılabilirsiniz.

ŞunudaSolemek İsterim. ucretsiz Sohbet Kanalıdır Hiç Bir ucret Talebinde Bulunmuyoruz. Mobil sohbet Etme İmkanınızda var  Telefondan sohbet Edebilirsiniz.

eLitSohbet.Net İyi sohbetler Diler.

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Sohbet Bol

Elit sohbetin değerli kullanıcılarına sohbet bol dedik!! Evet arkadaşlar sohbetimiz bol ve kalitelilikten odun vermeden ilerliyoruz. Sizlerin samimiyeti,icten oluşu doğal  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir