Ana Sayfa / Bedava Sohbet / SohbetbaL

SohbetbaL

Sohbetbal Degerli elitsohbet.net ailesi  yürüdüğümüz bu yolda dilimizin tatlılığı insanlarımızın anlayışı ve sohbetimizin bal gibi olması nedeniyle sizlere sohbetbal diyoruz..

Bizler tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır anlayışıyla çıktığımiz bu yolda sohbetbal gibi olmalı sloganı ile var olmaya çalışıyoruz.Sunucumuz  sizler icin var olma cabasina girerken sizlerin de destek vermesini bekliyiruz.

Sohbetbal burda tatlı dil burda.

Huzur,sevgi,dostluk,arkadaşlık,kardeşlik kavramlarını her ne kadar sanal görseniz de bazen gün oluyor ki reelde yaşayamadığı mız bu statüleri sanal dünyada yaşıyoruz.

Hayatın karmaşasından uzak daha dingin kafa dagitma olarak gordugumuz sanal aslında tam bı gerçeklik payı içeriyor.Kendimden pay biçmek isterim size.En büyük dostluk,ask hepsini gördüm hatta yaşadım.

Belki de reelde yaşayamadığım duyguları yasadim.Sizler de belki bizimle hissetmediginiz yaşamadığınız duyguları yaşarsınız.

Açtığımız bı çok sohbet odalarıyla sohbetin keyfini çıkarırken dj kadromuzun hazırlamış oldugu eşsiz yayınlarına kulak verebilirsiniz.

SohbetimiZ bal gibi ..

İnanın pişman olmicaksiniz.Chat,sohbet siteleri arasında belki yeni adım atmış olan etlitsohbet.net bal gibi sohbetiyle herkesden bı önde.Samimiyet hemen hemen hiç bı sunucuda bulamazken biz size içtenliği yasatiyoruz.

Sohbetin yeni adresi artık elitsohbet demek için adım adım ilerliyoruz.

Çok şey demeye gerek yok aslında .Eğer bal tadında sohbete dahil olmak istiyorsanız elitsohbet.net e sizleri bekliyoruz.Sicak kanlı oluşumuz la kendimizi farkettirdigimizde aslında elitsohbet net den vazgecemiyiceginizi anlıyorsunuz.

http://www.elitsohbet.net yapmanız gereken tek bir tik ..

Bizler ordayiz. Bal gibi sohbete bekliyoruz.

Daha fazla zaman harcamadan yanımızda olun..sohbet odalarımız,kelime,yarışma kanallarımizla eğlenceye doyun.sehir sohbet odalarimizlahttp://www.elitsohbet.net/amasya-sohbet.html belkide  hemserilerinizle bulusabilirsiniz.

Tatlimsohbet.net tatlimsohbet.org yasaksohbet.net sohbetbal.org vatansohbet.net.sihbetelit.net chatc.net

Her yol un sonun da bal gibi sohbetimizin dahil olucaksiniZ.

Kısa bir dip not kendinize uygun rumuzları kayıt altına alarak başkalarının kullanmasını engeleye bilir ve kendinize uygun şifre ile her girdiğinizde nickinizin size özel olarak şifre girip tek siz kullana bilirsiniz.

Yetkili olmak isterseniz yönetim kadromuzla girusebilir kısa bı anlatımdan sonra ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

Elitsohbet.net sizinle sizde bizimle olun.sohbetimiz bal haydi sende bizimle kal.

Hoş sohbetler diliyoruz şimdiden..

Hoşgeldiniz..

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Muhabbet Odalari

  Kaliteli ve seviyeli sohbet sitemiz elitsohbet.net a ilesi olarak  siz muhabbet sever dostlarımız için muhabbet odalarını …

yorumlayın

  1. Muhteşem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir