Ana Sayfa / Elit Chat / Sohbet aşk

Sohbet aşk

  1. Sohbetask..http://www.sohbetbal.org

Sohbetask Ask deyince aklıma o geliyor her seferinde aslında.Yasanilan onca şeye rağmen sanalda sohbetask diye başlasa da dile kolay 7ay geçmiş bu aşkta.Sizlere Herzaman tartışma konusu olmuş chat sohbet sitesinde askmi olur ,yaşanır ? Sorusuna bende ki cevabı anlaticam.

Oluyor evet yazisdigin belkide görmediğin birine kalbinin ritmi sadece selam naber yazmasıyla bile değişiyor.Bu ask mi bilmem ama gönlünün kapıları açılırken bile için titriyor o kişiye.Belki saplantı, belki alışkanlık belki gerçekten aşk bende ki henüz adını koyamadigim.koyamadim çünkü 7ay süren sanalda chat sohbet ortamında naber nasılsın ile başlayan her seferinde darbe almış olan dalgalarla boğuşan bı ilişki benimkisi.

İçinde kaybet korkusu olan bı ilişki.Dedim ya kalbinin ritmi değişebilir sana yazarken hatta yazmadığında bile oynar kalbin yerinden.Benimde öyle olmusdu.Kalbim aklım sürekli yer değiştiriyordu.Oyle bir ortam da yaşarsınız ki bu duyguyu yanında kıskançlıgi getirir.Birinin ona canım yazması bile sizi eminim delirtir.Sanal olarak görünse de asıl olan kişiler ve Herzaman var olan duyguları.

Ask her yerde..

Ask her yerde sanal reel her yerde …sohbetask her yerde..

Askiniz sohbetle başlar devam eder böyle tanirsiniz karşınızdaki kişiyi.Sanal aşk la mutlu olabilirsiniz.

Doğru kişi’yi sanal ortamdan bulmak, geleneksel tanışma yöntemlerine göre daha mutlu ve uzun evliliklerin yapılmasını sağlıyor.

Hayatınızın aşkıyla tanışmak için en romantik yol değil ama tanıştığınız kişinin doğru kişi olduğunu anlamakta en etkili yöntem internet üzerinden yapılan flörtler olabilir.

ABD Chicago Üniversitesi’nde yapılan yeni bir araştırmaya göre, internet üzerinden tanışan çiftlerin klasik yollarla tanışanlara göre daha mutlu evlilikleri oluyor.

Chicago Üniversitesi psikologları, 2005 ve 2012 yılları arasında evlenmiş 20 bin kişiye mutlulukları ile ilgili sorular sordu.

Katılımcıların yaklaşık üçte biri eşleriyle internet üzerinden tanıştığı; bunların da yarısı sanal flört etme

ve sohbet siteleri veya sosyal ağlarda.

Hala evli olanların arasında sanal ortamda tanışmış olanlar daha mutlu. Sanal ortamda başlayan ilişkilerinin boşanmayla sonlanması normal tanışmalara oranla yüzde 25 daha az.

Eee istatistik ler bile benim dediğimi dile getiriyor.Sanalda sohbetask aşk olur..öyle de güzel yaşanır mis ki evliliğe kadar giden ciftlerimiz bile var etrafımızda.

Belkide ruh ikiziniz elitsohbet.net de…

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Leyla ile Mecnun

  Leyla,Mecnun,ask,muhabbet       Mecnun, bir kabile reisinin dualar ve adaklarla dünyaya gelmiş olan …

yorumlayın

  1. Çok basarili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir