Ana Sayfa / Bedava Sohbet / Hitit üniversitesi

Hitit üniversitesi

Hitit Üniversitesi, 17 Mart 2006 tarih ve 5467 sayılı yasayla, Çorum ilinde kurulmuş devlet üniversitesidir. Kurucu rektörü Prof. Dr. Serdar Kılıçkaplan olan üniversitenin şu andaki rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan’dır.

2017 2018 Yılı taban puanları başarı sıralamaları ve kontenjanları. Aşağıda yer alan puanlar Hitit Üniversitesi en son yeni taban puanlardır. Ayrıca Hitit Üniversitesinde yer alan bölümleri de görebilirsiniz. 2018 YGS LYS Sınavlarına girecek olanlar aşağıdaki puanları kullanacaklardır. ÖSYM tarafından yayınlanmış olan bu bilgiler son yapılan yerleştirmeler ışığında oluşturulmuştur. 

Ülkemizin geleceğe yönelik eğitim vizyonu ve Yükseköğretim Kurumumuzun temel hedefleri doğrultusunda istihdam odaklı olarak açılan bölüm ve programlarımız, Üniversitemiz gerekli alt yapı ve öğretim elemanı hazırlıklarını yoğun bir gayretle çok kısa bir sürede tamamlamasının ardından bu yıl ilk öğrencilerine kavuşacaktır. Açılan programlarımıza öğrenci alım taleplerimiz yapılan değerlendirmelerin ardından aşağıdaki şekliyle kabul edilmiştir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Muhabbet Odalari

  Kaliteli ve seviyeli sohbet sitemiz elitsohbet.net a ilesi olarak  siz muhabbet sever dostlarımız için muhabbet odalarını …

yorumlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir