Ana Sayfa / Bedava Sohbet / +18 sohbet

+18 sohbet

Kullanıcılarımıza +18 mobil sohbet imkanını ücretsiz ve üyeliksiz olarak sunmaktayız. Sizler de mobil sohbet 18 odalarımıza katılarak anında yeni arkadaşlarla ücretsiz olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sohbet odalarımız içerisinde sizleri koruyan güvenlik arkadaşlarımız bulunduğu gibi giriş esnasında reklam, küfür ve hakaret içermeyen rumuz kullandığınız taktirde kesintisiz aramıza katılabilirsinizhttp://www.sohbetbal.org

Bu oda sohbet severler içindir ve +18 bir sohbet sayfasıdır. +18 ve büyükler bayanlar, erkekler burada sohbet ederler.

2) +18 sohbet kanalında diğer kullanıcılar tarafından rahatsız ediliyorsanız Kanal görevlileri, İsminin yanında ( @ ) olan operatörlere şikayet ediniz.

3) İsminizi değişmek için Kanal içerisinde ( /nick takmaisim ) Şeklinde değiştirebilirsiniz.

4) Özelde sadece teke tek konuşmak isterseniz seçtiğiniz kişinin isminin üstüne fare ile çift tıklatın veya konuşma penceresine /q tekmaisim yazın enterlayın.

18 sohbet kanalıyla alakalı sorununuz yada görüşünüz varsa bize yazmaktan kaçınmayın ( sohbetbal.org ve elitsohbet.net ) yönetimi ile paylaşa bilirsiniz.
6) Unutmayın! +18 sohbet ve chat kanalı üyeliksiz ücretsiz ve bedava sunulan bir sohbet odasıdır. bu nedenle karşınızdaki kişi sizle sohbet etmek zorunda olmadığını unutmayın. eğer sizle yazışmak istemiyorsa hakaret etmeyin.

Bir önceki yazımız olan +18 sohbet odası başlıklı makalemizde +18 chat, +18 sohbet ve 18 hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Muhabbet Odalari

  Kaliteli ve seviyeli sohbet sitemiz elitsohbet.net a ilesi olarak  siz muhabbet sever dostlarımız için muhabbet odalarını …

yorumlayın

  1. Çok harika..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir